VISK - vlajky v hlavičce

en de fr pl sl cz

VISK - Slideshow

BenešovBoleslavKladnoJezuitská kolej v Kutné HořePraha_KořenskéhoNymburkPříbramRakovníkPraha_Zborovského
en de cz cz

Nymburk, SOU a SOŠ, učebna 8. patro

Učebna je v 8. patře výškové budovy (ubytování a hotel SOŠ a SOU Nymburk) v ulici V Kolonii.

Posuvnými skleněnými dveřmi projdete vestibulem za vrátnici, kde jsou výtahy. Šipka ^ na ovládacím panelu mezi výtahy funguje jako přivolávač, v 8. patře se dáte vpravo a chodbou opět vpravo dojdete do učebny.

Cesta z vlaku

je krátká, šikmo vpravo parkem asi 200m a výšková budova je přímo před Vámi. Autobusové nádraží je u hlavního vlakového nádraží. 

Příjezd autem

od Prahy / Sadské/ přejedete most přes Labe, přímý průjezd náměstím ve směru na Ml. Boleslav, před železničním nadjezdem odbočte vpravo, výškovou budovu máte 350m před sebou. Od Kolína doporučujeme využít nový most, z obchvatu sjet ihned za Labem případně až na dalším sjezdu, ve městě projet kolem supermarketu Albert až k nemocnici a vpravo směr Mladá Boleslav.

Od Prahy nejrychleji po dálnici až na Exit 35 – Poděbrady Západ, na okraji Poděbrad se napojit na kruhovém objezdu na silnici 38 /společné i od Kolína, sledujte značení směr Mladá Boleslav/, vpravo Tesco, doporučení přejet po novém mostě přes Labe. Z obchvatu sjet ihned za Labem (u Poděbradky) případně až na dalším sjezdu.

Ve městě projet kolem obchodu Albert až k nemocnici a vpravo směr Mladá Boleslav. Před železničním nadjezdem vpravo a již vidíte výškovou budovu.

/Nejrychlejší je využít celý obchvat a vrátit se do Nymburka ve směru od Ml. Boleslavi – cca 1km navíc, ale rychlá cesta/

Od Mladé Boleslavi – za železničním nadjezdem odbočte vlevo, výškovou budovu máte 350m před sebou.

Parkování – v blízkém okolí poměrně snadné.

Automat na kávu ve vestibulu, v budově školy v provozu bufet do 14h30 (ve dnech vyučování).

Mapa http://www.mapy.cz/searchScreen?…

Poznámka – nekuřácký objekt.

V těsné blízkosti areálu SOU a SOU Nymburk je rovněž ZŠ Komenského Nymburk s auditoriem a Gymnázium Nymburk, kde probíhají některé semináře.