VISK - vlajky v hlavičce

en de fr pl sl cz

VISK - Slideshow

BenešovBoleslavKladnoJezuitská kolej v Kutné HořePraha_KořenskéhoNymburkPříbramRakovníkPraha_Zborovského
en de cz cz

Rovnováha osobního a pracovního života <BR>- Work-life balance

Cílem vzdělávacího programu je seznámení s problematikou Work-life balance, tj. zaváděním souladu osobního a pracovního života. Jde o téma spadající do oblasti řízení vlastního času přispívající k prevenci psychosomatických onemocnění a stresu.
Účastníci se seznámí s metodami vyhodnocování problémů souvisejících s jejich životním stylem. Naučí se využívat několik metod pro plánování osobního rozvoje směřující k zavedení souladu osobního a pracovního života. Součástí vzdělávacího programu jsou praktické rady a nácvik konkrétních technik a postupů, které napomohou vyvážit jednotlivé oblasti života a zároveň k efektivnějšímu zvládání povinností a k větší životní pohodě.
Výběr z obsahu kurzu:
I. Úvod, očekávání posluchačů – identifikace problémových míst, volba a zaznamenání cílů pro individuální rozvoj posluchačů.
II. Teoretická východiska - identifikace individuálního problému pro řešení, významné oblasti pro osobní rozvoj, vyhodnocování problémů z praxe posluchačů, sebepoznání, metodika pro plánování osobního rozvoje.
III. Praktické aplikace, trénink - rovnováha osobního a pracovního života, základní a zásadní oblasti mého života, hodnoty, cíle, výkon, co chci, co „musím“, priority, metodika pro rozhodování, nalezení rovnováhy, zapojení všech oblastí inteligence, plán osobního rozvoje, nácvik konkrétních technik a postupů.
Kód:24-24-K61
Určeno:Úředníkům územních samosprávných celků, zástupcům měst a obcí, široké veřejnosti.
Lektor:RNDr. Petr Pokorný
Organizační garant:Ing. Pavla Kadeřávková Doubravová, 733 642 647, kaderavkova@visk.cz
Cena:0 Kč
Délka:6 hod.
Poznámka:Akreditace MV: neakreditováno

Akce na zakázku, nelze se přihlásit.
Termín konání:Čt 13.06.2019   08:30-13:45
Místo konání:CEROP, Sokolská 1095, Kolín