VISK - vlajky v hlavičce

en de fr pl sl cz

VISK - Slideshow

BenešovBoleslavKladnoJezuitská kolej v Kutné HořePraha_KořenskéhoNymburkPříbramRakovníkPraha_Zborovského
en de cz cz

ZRUŠENO! Nápadník do hodin českého jazyka

  • Tato akce byla zrušena!
Praktický seminář nabídne účastníkům využití motivačních, pohybových a dalších netradičních aktivit v práci s českým jazykem na 1. stupni ZŠ - párová a skupinová práce, zařazení pohybových aktivit, využívání novin a časopisů, metody kritického myšlení ad. Předností těchto metod je, že nejenom vedou ke zvyšování kompetencí žáků, ale mají také vysoký motivační potenciál. Aktivity se týkají mluvnice, slohu i literatury. Součástí bude i seznámení s tvorbou autorských učebních materiálů.
Učitelé se seznámí s praktickými nápady, které mohou zařadit do vlastní výuky, vyzkouší si některé hry ve skupině. Budou představeny i pomůcky, které si lze vyrobit pro párovou či skupinovou práci tak, aby si děti byly schopny samy rychle zkontrolovat správnost své odpovědi.
Účastníci získají materiály pro vlastní využití ve výuce.
Obsah – témata:
- odborná literatura, RVP, výstupy, učivo
- nápadník her - praktické aktivity formou aktivizujících činností do hodin mluvnice a slohu, prvky dramatické výchovy, hry na posílení sociálních vazeb v kolektivu
- využití novin a časopisů ve výuce českého jazyka - praktické aktivity formou aktivizujících činností v hodinách literatury)
- DUM a jejich využití ve výuce českého jazyka
- diskuse a reflexe
Kód:03-39-A61
Určeno:učitelům 1. st. ZŠ
Lektor:Mgr. Jan Horák
Organizační garant:Mgr. Jana Münzbergerová, 731 470 387, munzbergerova@visk.cz, Vlasta Koubová, DiS., 724 751 900, koubova@visk.cz
Cena:800 Kč
Délka:4 hod.
Poznámka:Vzdělávací program byl pro nedostatečný počet účastníků zrušen. Děkujeme za pochopení.
Termín konání:St 17.04.2019   12:30-15:45
Místo konání:VISK Praha, Pštrossova 15, Praha 1