VISK - vlajky v hlavičce

en de fr pl sl cz

VISK - Slideshow

BenešovBoleslavKladnoJezuitská kolej v Kutné HořePraha_KořenskéhoNymburkPříbramRakovníkPraha_Zborovského
en de cz cz

SOU a SOŠ Nymburk

Učebna je v 8. patře výškové budovy (ubytování a hotel SOŠ a SOU Nymburk) v ulici V Kolonii.

Automaty na kávové a jiné nápoje jsou ve vestibulu. V budově školy je ve dnech vyučování v provozu bufet do 12:00. Poznámka – nekuřácký objekt.

Posuvnými skleněnými dveřmi projdete vestibulem za recepci, kde jsou výtahy. Šipka ^ na ovládacím panelu mezi výtahy funguje jako přivolávač a určuje směr jízdy.
V 8. patře se dáte vpravo a chodbou opět vpravo dojdete do učebny.

Cesta z vlaku

je krátká, šikmo vpravo parkem asi 200 m a výšková budova je přímo před Vámi. Autobusové nádraží je u hlavního vlakového nádraží.

Příjezd autem 50.1921158N, 15.0414417E

od Prahy / Sadské/ přejedete most přes Labe, přímý průjezd náměstím ve směru na Ml. Boleslav, před železničním nadjezdem odbočte vpravo, výškovou budovu máte 350 m před sebou. Od Kolína doporučujeme využít nový most, z obchvatu sjet ihned za Labem případně až na dalším sjezdu, ve městě projet kolem supermarketu Albert až k nemocnici a vpravo směr Mladá Boleslav.

Od Prahy nejrychleji po dálnici až na Exit 35 – Poděbrady Západ, na okraji Poděbrad se napojit na kruhovém objezdu na silnici 38 /společné i od Kolína, sledujte značení směr Mladá Boleslav/, vpravo Tesco, doporučení přejet po novém mostě přes Labe. Z obchvatu sjet ihned za Labem (u Poděbradky) případně až na dalším sjezdu.

Ve městě projet kolem obchodu Albert až k nemocnici a vpravo směr Mladá Boleslav. Před železničním nadjezdem vpravo a již vidíte výškovou budovu.

/Nejrychlejší je využít celý obchvat a vrátit se do Nymburka ve směru od Ml. Boleslavi – cca 1 km navíc, ale rychlá cesta/

Od Mladé Boleslavi – za železničním nadjezdem odbočte vlevo, výškovou budovu máte 350 m před sebou.

Parkování – v blízkém okolí, stává se obtížnějším. Nevjíždějte do areálu školy, vyhrazeno pro zásobování.

mapka s označenou budovou školy

Poznámka – nekuřácký objekt.

V těsné blízkosti areálu SOU a SOU Nymburk je rovněž ZŠ Komenského Nymburk s auditoriem a Gymnázium Nymburk, kde probíhají některé semináře.