VISK - vlajky v hlavičce

en de fr pl sl cz

VISK - Slideshow

BenešovBoleslavKladnoJezuitská kolej v Kutné HořePraha_KořenskéhoNymburkPříbramRakovníkPraha_Zborovského
en de cz cz

Čáslav, učebna SZEŠ, Sadová ul.

Učebna SZEŠ

Vzdělávání probíhá v pronajaté učebně. Učebna je v blízkosti hlavního vchodu do školy, ve sníženém přízemí vpravo od schodů.

Příchod od vlaku:

Po východu z nádraží půjdete rovně Husovou ulicí, pokračujete mírně vzhůru ulicí J. Mahena, doleva na Žižkovo náměstí. Projdete náměstím šikmo vlevo. Ulicí Klimenta Čermáka opustíte historické centrum, vpravo je ulice Žitenická a změní se u parku na ulici Sadovou. Projdeme zahradním areálem dozadu k hlavnímu vchodu školy.

Druhou možností je obejít Žižkovo náměstí ulicí Masarykovou a Jeníkovskou, rušný provoz a obchodní střediska nás provedou k ulici Žitenické.

Ke škole je cca 15 minut chůze.

Od autobusu:

Z autobusového nádraží na Chrudimskou ulici, po ní ve směru do centra, vlevo ulicí Masarykovou a Jeníkovskou, rušný provoz a obchodní střediska nás provedou k ulici Žitenické. Ta se změní se u parku na ulici Sadovou. Projdeme zahradním areálem dozadu k hlavnímu vchodu školy.

Příjezd automobilem:

Od Kolína a Kutné Hory:

jeďte po obchvatu Čáslavi, vlevo letiště, na nadjezdu odbočte doleva a použijete sjezd ve směru do centra, ulicí Chrudimskou. V centru doleva na ulici Jeníkovskou, po projetí oblouku vpravo, ulice Žitenická se změní u parku na ulici Sadovou. Střední škola je v rozsahlém zahradním areálu, projeďťe rovně až dozadu a obloukem vpravo se dostanete ke hlavnímu vchodu do budovy.

Od Golčova Jeníkova: použijte hned první odbočku vlevo do města, po 1200m odbočte vlevo na ulici Žitenickou a mírným sjezdem pokračujete do ulice Sadové.