VISK - vlajky v hlavičce

en de fr pl sl cz

VISK - Slideshow

BenešovBoleslavKladnoJezuitská kolej v Kutné HořePraha_KořenskéhoNymburkPříbramRakovníkPraha_Zborovského
en de cz cz

Budova Krajského úřadu Středočeského kraje

Budova Krajského úřadu Středočeského kraje, Zborovská 11

Upozorňujeme účastníky kurzů, že východ ze stanice metra Anděl směr Anděl je dlouhodobě uzavřen z důvodu opravy eskalátorů!

Od 20.12.2017 jsou opět v provozu turnikety. Účastníci kurzů obdrží u vchodu návštěvnickou kartu, po skončení kurzu ji při odchodu odevzdají /vhozením do turniketu/. Budova je bezbariérová – u obou hlavních vchodů jsou výtahy, u vchodu z Preslovy ulice plošina pro překonání sedmi schodů k výtahu.
V budově je v provozu samoobslužná jídelna v přízemí vlevo od vchodu ze Zborovské ulice.
Na chodbách jsou nápojové automaty.

Využíváme nejčastěji místnosti 1015 a 1088 v prvním patře a 3072 ve třetím patře – použijte orientační systém v budově, který doplňujeme tabulkami ve stojáncích.

ICT kurzy probíhají v učebně 069 v přízemí, u vchodu z Preslovy ulice. Po 7 schodech vyjdete k výtahu, odbočíte doleva a hned na kraji chodby po pravé straně je vstup do předsálku a učebny 069. Toalety jsou hned naproti.
Delší cesta vede po průchodu hlavním vchodem ze Zborovské ulice – po chodbách 1. patra obejdete po obvodu půl areálu KÚ (doporučeno vlevo, proti směru hodinových ručiček) a opět sestoupíte do přízemí. Další možnost – za hezkého počasí půjdete po venkovním chodníku, ke vchodu C v Preslově ulici.

Dopravní spojení MHD:

Upozorňujeme účastníky kurzů, že východ ze stanice metra Anděl směr Anděl je dlouhodobě uzavřen z důvodu opravy eskalátorů!

K výstupu přímo na Anděl lze využít výtah. V provozu zůstal východ na autobusové nádraží Na Knížecí, odkud je cesta na Anděl delší o cca 300 m.
Další informace získáte na stránkách DP Praha http://bit.do/dSMzu.

Tram Arbesovo náměstí – 9, 12, 15, 20
Tram Zborovská – 4, 5, 7, 10, 14, 16, 21
Tram Anděl – 4, 5, 7, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 20, 21
Metro Anděl – linka B (žlutá)
Bus Arbesovo náměstí – 176

Příjezd autem: – obtížné a placené parkování před budovou úřadu a v okolních ulicích. Vyhrazená místa před KÚ jsou určena pro krátkodobé parkování při úředních jednáních.