VISK - vlajky v hlavičce

en de fr pl sl cz

VISK - Slideshow

BenešovBoleslavKladnoJezuitská kolej v Kutné HořePraha_KořenskéhoNymburkPříbramRakovníkPraha_Zborovského
en de cz cz

ZŠ Lipanská, Kolín

Kolín, ZŠ Lipanská 420, budova s oranžovozelenou fasádou. 50.0215575N, 15.2016108E

Vzdělávání probíhá v pronajaté učebně.

Do budovy vejdete hlavním středním vchodem /zvonek do sekretariátu/ pro pedagogy, podle směrových tabulek do 1. patra, zázemí v kabinetu vedle čítárny. Nejčastěji využíváme studovnu ČJ nebo jazykovou učebnu 89 na stejném podlaží, případně rohovou učebnu 121 ve druhém patře, orientujte se podle šipek a tabulek v místech odbočení/schodiště. 

od vlaku:
po východu z nádraží přímo rovně až ke kruhovému objezdu, přejít přes ulici Kutnohorskou a 4 proudovou ulici Jaselskou /hlavní průtah Kolínem/, pokračovat vpravo směrem k centru, v místě, kde ústí podchod odbočte podle plotu areálu školy vlevo, na konci plotu v Lipanské ulici vpravo, hlavním vchodem do budovy školy

od autobusu:
autobusové nádraží je u vlakového nádraží, trasa je stejná

příjezd automobilem:
od Prahy – po hlavní silnici podjedete obchvat a pokračujete stále rovně přes podivný kruhový objezd u Lidlu, přímo přes dvě světelné křižovatky, jedna světla pro chodce, na třetí světelné křižovatce odbočit vpravo /směr k nemocnici/, rovně projet malý kruhový objezd, odbočit 1. vlevo, opět 1. vlevo, 1. vpravo – jednosměrná Lipanská ulice.
od Čáslavi a Kutné Hory – odbočíte z obchvatu na druhém sjezdu, ostře se vracíte zpět a mírně s kopce kolem hasičů, na semaforu doleva ulicí Táboritskou skoro až ke gymnáziu, jeden blok před ním vpravo a opět vpravo – jednosměrná Lipanská ulice. Obdobně i směr od Uhlířských Janovic.

od Velkého Oseka – kruhový objezd na Zálabí objet ze 3/4, najet na nový most přes Labe, přes světelnou křižovatku rovně k velkému kruhovému objezdu a dále viz výše nebo projet vilovou čtvrtí

Parkování je možné v jednosměrných ulicích v okolí školy, do areálu prosím nevjíždějte.