VISK - vlajky v hlavičce

en de fr pl sl cz

VISK - Slideshow

BenešovBoleslavKladnoJezuitská kolej v Kutné HořePraha_KořenskéhoNymburkPříbramRakovníkPraha_Zborovského
en de cz cz

Mateřská škola Moskevská 3082, Kladno

Mateřská škola se nachází ve čtvrti Kladno Rozdělov.

Na tomto místě využíváme hlavně tělocvičnu pro pohybové semináře pro MŠ.

Vejděte hlavním vchodem, vpravo jsou schody nahoru, vyjděte je a naproti Vám bude šatna pro děti a po pravé straně je učebna. Nutné jsou přezůvky, u pohybových aktivit doporučujeme vhodný oděv.

Přístup od autobusu:

Pokud přijíždíte od Prahy, vystupte na zastávce Gymnasium a zde, (na témže místě), vyčkejte na autobus číslo 1 (konečná stanice na něm je nám. J. Masaryka, pozor některé spoje č. 1 končí na zastávce Kladno Rozdělov) nebo na autobus číslo 6 (konečná stanice na něm je Kladno Energie). Pokud pojedete busem č. 1 dojeďte až na konečnou stanici nám. J. Masaryka, v případě, že by měl konečnou stanici Kladno Rozdělov, tak vystupte na zastávce Vítězná. Tatáž zastávka platí i pro bus číslo 6. Přejděte hlavní čtyřproudovou silnici. Projděte kolem obchodu Jednota a jděte stále rovně. Přejděte silnici a proti sobě budete mít velký prostor, na kterém jsou obchody. Dejte se zde doleva a obejděte roh budovy (bílá barva). Je tam ordinace dětského lékaře. Jděte rovně a proti sobě uvidíte budovu (speciální MŠ Kladno) přejděte silnici, dejte se do leva a zhruba po 20 metrech budete mít po pravé ruce žlutohnědou budovu školky.

Příchod od vlaku:

Nejbližší zastávkou vlaku je Kladno město. Po vystoupení z vlaku se dejte do leva a vyjděte na kopec na chodník podél hlavní silnice. Směřujte tak, abyste obchodní dům Billa měli po pravé ruce tzn. Za sebou. Jděte stále rovně,(po levé ruce budete mít 6 stejných věžových domů),až dojdete na světelnou křižovatku. Přejděte hlavní čtyřproudovou silnici. Projděte kolem obchodu Jednota a jděte stále rovně. Přejděte silnici a proti sobě budete mít velký prostor, na kterém jsou obchody. Dejte se zde do leva a obejděte roh budovy (bílá barva). Je tam ordinace dětského lékaře. Jděte rovně a proti sobě uvidíte budovu (speciální MŠ Kladno) přejděte silnici, dejte se do leva a zhruba po 20 metrech budete mít po pravé ruce žlutohnědou budovu školky.

Příjezd autem

parkování v blízkém okolí, jednosměrné ulice

mapa na Seznamu: http://www.mapy.cz/searchScreen?…