VISK - vlajky v hlavičce

en de fr pl sl cz

VISK - Slideshow

BenešovBoleslavKladnoJezuitská kolej v Kutné HořePraha_KořenskéhoNymburkPříbramRakovníkPraha_Zborovského
en de cz cz

SPŠ Mladá Boleslav - Havlíčkova 456/1

Střední průmyslová škola, Havlíčkova ulice 456/1

Od září 2011 jsme se přesunuli z dlouholetého působiště na Komenského náměstí do prostor v SPŠ v ulici Havlíčkova 456/1. Škola je na začátku Havlíčkovy ulice, do navigace zadejte GPS souřadnice nebo adresu i s číslem orientačním = 1.
Budova školy je jedním z nejzajímavějších architektonických objektů města. Autorem byl arch. Jiří Kroha. Postavena byla v roce 1927, je chráněna památkovým úřadem. Odkaz na stránky školy http://www.spsmb.cz/.

Vzdělávání probíhá v pronajaté učebně v zadním křídle areálu školy, vchod branou do nádvoří, označenými dveřmi do budovy a po několika schodech dolů chodbou vlevo. Nepoužívejte hlavní vchod do budovy školy.

Jak se k nám dostanete?

  • z autobusového nádraží /Bondy centrum + vlak MB město / – podle přiložené mapky cca 15 minut chůze. Vyjdete východem na ulici Václava Klementa. Dáte se doleva a pokračujete přímým směrem podle Muzea Auto Škoda, na křižovatce se semafory přejdete na druhou stranu ulice a pokračujete podél vchodu do Klaudiánovy nemocnice do mírného kopce. Minete ulici Boženy Němcové a odbočíte další ulicí (Husova) vpravo, asi po 200 m dojdete na křižovatku ulice Husova a Havlíčkova, zde odbočíte doleva a vidíte bránu do areálu Střední průmyslové školy a střediska VISK. Vejdete branou do nádvoří, označenými dveřmi do budovy a po několika schodech dolů chodbou vlevo.
  • z hlavního nádraží ČD ((Praha, Turnov, Nymburk, Česká Lípa) použijte místní dopravu (jinak 30 min. pěšky)
  • příjezd autem – z rychlostní silnice od Prahy sledujte směr Česká Lípa, od Liberce lze zvolit variantu příjezdu ulicí Průmyslovou a poté třídou Václava Klementa, parkování je obtížné v okolních ulicích nebo placené v parkovacím domě vedle školy

    GPS 50°25'0.111"N, 14°54'18.423"E

    Havlíčkova 456/1