VISK - vlajky v hlavičce

en de fr pl sl cz

VISK - Slideshow

BenešovBoleslavKladnoJezuitská kolej v Kutné HořePraha_KořenskéhoNymburkPříbramRakovníkPraha_Zborovského
en de cz cz

DDM Mělník, Na Polabí 2854

Vzdělávací aktivity probíhají v prostorech DDM Mělník, Na Polabí 2854

Popis cesty

Příjezd autobusem: Přímo naproti parku před DDM Mělník se v obou směrech nachází autobusové zastávky U Hřiště. Zde zastavuje většina městských linek a zároveň zde zastavují také autobusy přijíždějící od Prahy.

Příjezd autem

Od Prahy přijedete rovně do ulice Pražská. Jedete stále přímo, minete ulici Sportovní a po levé straně se nalézá park a v něm DDM Mělník.

Od Mladé Boleslavi

Přijedete do ulice Mladoboleslavská. Pojedete stále přímo, minete benzínovou stanici SHELL a na třetí odbočce (semafor) odbočíte doleva do ulice Nemocniční, na kterou navazuje ulice O. Wenzla. Na konci této ulice přijíždíte na ulici Pražská. K DDM odbočíte vlevo a nalézá se v parku po pravé straně, přímo naproti Pizzerii.

Od Slaného

Po přejetí mostu odbočíte na druhém kruhovém objezdu prvním výjezdem, po té odbočíte vpravo a pokračujete ulicí Legionářů, později Tyršovou stále rovně, až na nám. Karla IV. Zde se mírnou levou zatáčkou napojíte na ul. Pražskou a jedete přes světelný přechod pro chodce až k autobusové zastávce U Hřiště. Zde již po levé straně uvidíte Pizzerii Piranha, vpravo od ní je park, v němž se nachází DDM Mělník.

Parkování je možné v přilehlých ulicích, nebo na parkovišti za Pizzerií.

Občerstvení – v přízemí budovy je k dispozici šatna, občerstvení s posezením a nápojový automat.

budova DDM Mělník je v parku