VISK - vlajky v hlavičce

en de fr pl sl cz

VISK - Slideshow

BenešovBoleslavKladnoJezuitská kolej v Kutné HořePraha_KořenskéhoNymburkPříbramRakovníkPraha_Zborovského
en de cz cz

Do nového školního roku

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

od ledna tohoto roku pro Vás zabezpečuje vzdělávací služby celokrajská školská organizace s názvem

<strong> „Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a Středisko služeb školám Středočeského kraje, Nymburk, V Kolonii 1804“</strong>, která je zřízena Středočeským krajem a má nadále svá vzdělávací střediska v jednotlivých okresech.

V obvyklém termínu Vám předkládáme Programovou nabídku DVPP na 1. pololetí školního roku 2007/08. Je určena hlavně všem zaměstnancům škol, předškolních a školských zařízení v našem kraji. Zároveň se Vám chceme představit v nové vizuální podobě a zkráceným názvem

„Vzdělávací zařízení Středočeského kraje“.

V této souvislosti dochází také ke změně názvu internetové domény i všech e-mail adres zaměstnanců. Naši novou webovou stránku s kompletní Programovou nabídkou DVPP a možností on line přihlašování najdete na adrese http://www.vzsk.cz Adresy zaměstnanců jsou tvořeny na principu prijmeni@vzsk.cz V nejbližším období, než změny vejdou do povědomí, budete ze zavedených adres přesměrováni. Doufám, že tyto úpravy přispějí ke zlepšení a zjednodušení vzájemné komunikace a k lepší identifikaci naší organizace.

Věřím, že Vám obsah naší Programové nabídky DVPP pomůže při plánování a realizaci záměrů v oblasti dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků a ve svém důsledku přispěje ke zlepšení výsledků Vaší náročné práce. Pokud zde nenajdete vzdělávací program, který by pro Vás byl vhodný, jsme připraveni vytvořit pro Vás individuální nabídku. Přeji hodně pracovních i osobních úspěchů do dalšího školního roku a těším se na vzájemnou spolupráci.

Za všechny pracovníky Vzdělávacího zařízení Středočeského kraje (VZSK)

<strong>Mgr. Miroslav Špak</strong> ředitel Vzdělávacího zařízení Středočeského kraje