Aktuální informace pro účastníky vzdělávacích akcí

S ohledem na vyhlášení nouzového stavu a v souladu s doporučeními MŠMT jsou do 15.5. 2020 včetně zrušeny všechny akce Vzdělávacího institutu Středočeského kraje.

Od 18.5.2020 obnovujeme v souladu s hygienickými doporučeními Ministerstva zdravotnictví ČR realizaci prezenčních a zakázkových kurzů

Přihlášení zájemci budou před konáním akce dotázáni, zda jejich zájem o prezenční kurz trvá. V případě dostatečného počtu bude kurz realizován.

Účastníci obdrží materiály v elektronické formě, na místě bude k dispozici dezinfekce, mýdlo a papírové ručníky, učebny budou větrány. Maximální počet osob v učebně bude 15, bude dodržena bezpečná vzájemná vzdálenost 1,5 až 2 m. Občerstvení vzhledem k situaci nebude poskytnuto.

Účastníci vyplní při příchodu čestné prohlášení. Použití roušky je nutné.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na setkání na vzdělávacích programech.

Pravidelně pro Vás také připravujeme nové informace, inspirace a další možnosti distančního vzdělávání. Vše naleznete v sekci "Aktuality VISK" na našich internetových stránkách nebo na našem facebookovém profilu https://www.facebook.com/visk.cz.

 

Distanční výuka - záznamy webinářů 

Všechny naše realizované webináře můžete zhlédnout ze záznamu na našich internetových stránkách. Naleznete je v sekci "Rychlé odkazy", které se nacházejí v dolní části. Do této sekce budeme přidávat další zaznamy našich webinářů.