Pozvánka na konferenci: Aktuální bezpečnostní hrozby optikou Středočeského kraje, prevence především

Zveme Vás na dvoudenní konferenci do Nesuchyně
Dvoudenní odbornou konferenci na téma „Aktuální bezpečnostní hrozby optikou Středočeského kraje, prevence především“ pořádá Krajský úřad Středočeského kraje, Odbor bezpečnosti a krizového řízení, Asociace bezpečná škola z. s. a VISK v termínu 3. – 4. 11. 2022.
Konference je určena manažerům prevence kriminality z obcí s rozšířenou působností, zástupcům a zastupitelům měst a obcí, manažerům prevence kriminality na krajské a místní úrovni.
Z OBSAHU KONFERENCE
- normy prevence kriminality a jejich uplatnění a vyžadování při výstavbě, plánování a rozvoji měst a obcí
- aktuální trendy v oblasti radikalizace a extremismu
- sportovní utkání a přesun fanoušků - dopad na bezpečnost ve městech
- obchodní domy a život mládeže jako forma hrozby v kontextu prevence kriminality
- uprchlická krize a její dopad na bezpečnost
- kamerové systémy podporované z dotačního programu MV
- ...
Možnost přihlášení: https://visk.cz/seminare/8012-odborna-konference-aktualni-bezpecnostni-hrozby-optikou-stredoceskeho-kraje-prevence-predevsim-nesuchyne
Kontaktní osoba KÚSK: Mgr. Filip Gundza, vedoucí oddělení prevence kriminality KÚSK; tel.: 607 050 664, e-mail: gundza@kr-s.cz
Kontaktní osoba VISK: Ing. Viktória Kubíčková, metodik DV, kubickova@visk.cz